niedziela, 19 kwietnia 2015

PRZECZYTAJ!


Wiem, że ci się nie chce ale przeczytaj to co niżej napisałam.
Komentujcie, bo naprawdę to nie jest miłe kiedy widzę, że liczba wyświetleń ciągle rośnie i jest ich już sporo, a komentarzy brak. Mam w ogóle wątpliwości czy ktoś to czyta, a jak wiecie,bez czytelników nie ma po co pisać. Wystarczy pare słów, a nawet nie wiecie jaką motywacje dajecie mi tym jednym krótkim komentarzem. Ostatecznie wystarczy nawet buźka i już wiem ile osób tutaj jest. Komentujesz = doceniasz. Mam nadzieję że mnie rozumiecie.
PS. Wiem, że na pewno nie będzie 40 komentarzy czy coś bo nie było na tyle czasu żeby zdobyć tylu czytelników, ale chociaż te kilka.

5 komentarzy:

 1. WIEM jak to jest kiedy wiświetleń na blogu jeste sporo a nikt nie chce skomentować.Mam madzieję,że po mimo braku komentarzy nadal będziesz pisać ponieważ bardzO zaciekawiło mnie twoje opowiadanie i chciałabym poznać jego dalszy ciąg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa :* i już mi uśmiech z twarzy nie schodzi ! :D

   Usuń
 2. WIEM jak to jest kiedy wiświetleń na blogu jeste sporo a nikt nie chce skomentować.Mam madzieję,że po mimo braku komentarzy nadal będziesz pisać ponieważ bardzO zaciekawiło mnie twoje opowiadanie i chciałabym poznać jego dalszy ciąg.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się brakiem kom. Ja na swoim blogu przeżywam to samo proszę i proszę ale nic pisz dalej :)

  OdpowiedzUsuń